Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Do interiéru
EASY
HOME
PREMIUM
AURA
 
AURORA
PURE
 
BIORHYTHM PRIVATE EDITION
EMPIRE
Do exteriéru
Vybavenie
Desať dobrých dôvodov
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Sauna PURE

PURE

Relax pre vaše oči. A pre zvyšných 600 svalov vášho tela.
     
  Ešte len nedávno bola predstavená a už bola korunovaná cenou: nová sauna PURE od firmy KLAFS získala vyznamenanie iF product design award 2010. Nasadila tak latku tvaru a precíznosti a pôsobivo si získala všetkých s vysokými nárokmi na materiál a na kvalitu. Porota s medzinárodným obsadením vybrala konzekventne novokoncipovanú saunu za lídra na svetovom trhu spomedzi takmer 2 500 produktov v kvalifikovanej medzinárodnej súťaži v kategórii „Kúpele a wellnessy“.
   
  Naša nová sauna PURE nie je pekná iba na pohľad, ale je aj príjemná na dotyk. Zvonka elegantná s novým obkladom a povrchovo uraveným bielym lakom s vysokým leskom, harmonicky zapadne do každej štýlovej domácnosti. Roh sauny podčiarkuje veľkorysé presklenie s plne zakomponovaným dizajnom, ktorý poskytuje pekný pohľad dovnútra a zaujímavý výhľad do vonkajška. Steny, ako aj ležadlá, sú kompletne vyrobené z kanadského jedľovca – nie je teda nijaký zázrak, keď už púhy pohľad dovnútra vyvolá u vás príjemný pocit.
     
    Dojmy, ktoré vyvoláva jej vonkajšok, vnútorné vybavenie ešte prekonáva. Ide o nepriame osvetlenie SUNSET a osviežujúce FAREBNÉ SVETLO, ktoré vďaka funkcii LIFTLIGHTS dokonca pôsobí na rozžiarenie pleti. Vnútorný priestor sauny PURE vás očarí nie iba osvetlením, ale predovšetkým jemnými, exaktne opracovanými, latkami z vysokokvalitného kanadského jedľovca, ktoré z každého saunového kúpeľa robia výnimočne pekný zážitok.
     
Predchadzajúci

Hore