Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Do interiéru
EASY
HOME
PREMIUM
AURA
 
AURORA
PURE
 
BIORHYTHM PRIVATE EDITION
EMPIRE
Do exteriéru
Vybavenie
Desať dobrých dôvodov
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Erst öffnen Sich die Augen. Dann die Poren - in der Sauna von Klafs

 
 

Model, pri ktorom Váš individuálny vkus nadobudne vecný rozmer:
sauna PREMIUM.

  KLAFS sauna PREMIUM nie  je „prémiou“ len pre svoju vysokokvalitnú kabínu, ale je prémiou aj pre individuálne štýlové cítenie svojho vlastníka.
 
         
 

Vysokohodnotné štandardné vybavenie ergonomicky tvarovanými opierkami pod hlavu a pod chrbát, kryty medzi lavicami a podnožka na pohodlné vystupovanie na ležadlá si môžete ešte vylepšiť dokúpením dizajnového balíka so sedlovou strechou, špeciálnymi rohovými lištami, markantným madlom dverí a svietidlami OLYMP. Absolútne pôvodne pôsobí sauna PREMIUM spolu s našim SANÁRIOM s funkciou SaunaPur®, ktoré môžete dostať aj s podlavicovým vykurovacím systémom BONATHERM.

         
    Výnimočnú schopnosť prispôsobiť sa vidíte na KLAFS saune PREMIUM už zvonka. Či už ide o 4-, 5-uholníkový alebo kruhový pôdorys, zabudovanie do výklenku, šikmého podkrovia alebo do pivnice – do každého priestoru sa dajú rozmery prispôsobiť. Pri veľkom výbere vonkajších obkladov si môžete celkový vzhľad úplne prispôsobiť svojmu osobnému vkusu. A s mnohopočetnými doplnkami si môžete túto saunu ešte ďalej individuálne dotvárať.  
         
Predchadzajúci

Hore