Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Do interiéru
EASY
HOME
PREMIUM
AURA
 
AURORA
PURE
 
BIORHYTHM PRIVATE EDITION
EMPIRE
Do exteriéru
Vybavenie
Desať dobrých dôvodov
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Erst öffnen Sich die Augen. Dann die Poren - in der Sauna von Klafs

 
 

Vkročenie do sauny už nemôže byť perfektnejšie: sauna HOME.

  Jej stabilná konštrukcia a harmonický dizajn priťahujú na seba všetky pohľady, pričom táto sauna patrí na trhu k najlepším saunám so značkou kvality RAL. Popri svojej kvalite vyniká aj vysokohodnotným štandardným vybavením a bohatým príslušenstvom  a tí, ktorí sú remeselne zruční, si ju zmontujú aj sami.
 
         
 

Ak niekomu zablúdi pohľad dovnútra sauny HOME, padne mu do oka najprv vysokohodnotný vnútorný obklad. V základnom prevedení je zhotovený komplet zo škandinávskeho smreka, ale na želanie zákazníka môže byť aj z kanadského jedľovca – kvôli osobitne príjemnej kúpeľovej klíme. Ergonomicky tvarované opierky pod chrbát, zaoblené lišty a saunové svietidlo LUMA dobre lahodia oku. Široká plocha na ležanie a opierky pod hlavu sú prísľubom komfortného odpočinku.

         
    To, že saunová pec FERO so skúškami VDE a so svojimi protektormi z masívneho dreva pojme extra veľké množstvo kameňov, sa síce nedá vidieť, ale dá sa to vytušiť: ovládanie 18029 s dotykovým diplejom sa stále stará o optimálnu saunovú klímu. Ešte príjemnejšie to môže byť, ak sa rozhodnete pre nadštandardné vybavenie, a síce pre  SANÁRIUM s funkciout SaunaPur® alebo pre pec SOFTCLIMA.  
         
Predchadzajúci

Hore