Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Do interiéru
EASY
HOME
PREMIUM
AURA
 
AURORA
PURE
 
BIORHYTHM PRIVATE EDITION
EMPIRE
Do exteriéru
Vybavenie
Desať dobrých dôvodov
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Erst öffnen Sich die Augen. Dann die Poren - in der Sauna von Klafs

Výsostné územie pre kompletné dobré zdravie: sauna EMPIRE z masívu.         

Veľkorysé vonkajšie rozmery a čistá estetika – to je to, čo od začiatku prináša so sebou sauna EMPIRE. Aby sa stala stredobodom Vášho relaxačného programu musíte sa už iba rozhodnúť, kde vlastne raz bude stáť. Dodávame ju vo všetkých možných rozmeroch a so všetkými možnými pôdorysmi, takže naši experti Vám ju zabudujú do akejkoľvek miestnosti. Celá sauna zo súmerného bezuzlového dreva kanadského jedľovca vyzerá veľmi ušľachtilo. Ale ak sa rozhodnete pre model kompletne z karelského smreka, stanete sa vlastníkom sauny, ktorá bude celkom zodpovedať  Vašim osobným ideálnym predstavám.
     
Zo suverénneho zjavu tejto sauny vynikajú vždy a znova oku milé detaily, ako napríklad okno s priečkami, alebo odstupňovaný strop. Teda pokiaľ ide o estetiku a o komfort nezostali otvorené žiadne otázky a EMPIRE ponúka aj vo vnútri niečo zvláštne: oku lahodiacu štítovú strechu a rohové stĺpy, kolmo zrezané ležadlá a atraktívne svietidlá.
     
  S našou saunovou pecou FEROalebo s našou pecou MAJUS, s ovládaním 16029 (obe so skúškami VDE) a s vetracím systémom CIRCOTHERM ponúka táto sauna aj technicky všetko, po čom srdce túži.  Doplnkové vybavenie ako napríklad  SANÁRIUM s funkciou SaunaPur® alebo SANO2 na optimálne zásobovanie kyslíkom dodávajú saunovému kúpeľu pôvodný ráz a robia z neho zdraviu prospešný zážitok.
     
Predchadzajúci

Hore