Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Do interiéru
EASY
HOME
PREMIUM
AURA
 
AURORA
PURE
 
BIORHYTHM PRIVATE EDITION
EMPIRE
Do exteriéru
Vybavenie
Desať dobrých dôvodov
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Erst öffnen Sich die Augen. Dann die Poren - in der Sauna von Klafs

Sauna EASY - flexibilná sauna s dômyselnou konštrukciou.

Dávate prednosť saune, ktorá zostáva flexibilná? Model EASY je pre Vás to pravé! Viacero typizovaných veľkostí, detailne premyslená konštrukcia s možnosťou vlastnej montáže a jednoduché zapojenie do zásuvky (do rozmeru 1,6 x 1,9 m) robia z modelu EASY skutočne flexibilnú saunu.
       
 

Dômyselná konštrukcia nášho modelu EASY umožňuje jeho jednoduchú montáž a demontáž. To znamená, že v priebehu dvoch – troch hodín je sauna postavená a v prípade sťahovania ju rovnako jednoducho zdemontujete a môžete zobrať so sebou. Pre všetkých, ktorí chcú šetriť na vysokej úrovni, bez toho, aby sa zriekli perfektného spracovania, vkusného stvárnenia a špičkovej techniky.

 
       
  EASY sauna je v základnom prevedení vybavená vnútorným obkladom z dyhovaných panelov z dreva kanadského jedľovca. Základná konfigurácia zahŕňa aj presklené dvere prahom a madlom DUET, saunové svietidlo CLARA a čalúnenú mäkkú chrbtovú/hlavovú opierku ktorá sa dá zavesiť na operadlo (voliteľne v hnedej, slonovinovej, modrej alebo zelenej farbe). Lavice z mäkkého dreva dotvárajú príjemnú útulnú atmosféru. O teplo v EASY saune sa stará stojanová saunová pec FERO.  
       
       
Predchadzajúci

Hore