Hlavná stránka
O nás
Wellness doma
Sauny
Do interiéru
EASY
HOME
PREMIUM
AURA
 
AURORA
PURE
 
BIORHYTHM PRIVATE EDITION
EMPIRE
Do exteriéru
Vybavenie
Desať dobrých dôvodov
Parné kabíny
Ochladenie
Vírivé vane
Špeciálne produkty
Wellness pre investorov
Sauna a zdravie
Servis
Referencie
Príslušenstvo
 
Kontakt

Erst öffnen Sich die Augen. Dann die Poren - in der Sauna von Klafs

 
 

 

 
 
 

Minimalistický dizajn, útulný interiér a spracovanie na najvyššej úrovni: sauna AURA

 

  Organické tvary, prírodné materiály a teplé farebné odtiene: tento dizajn je pastvou pre oči. Je to sauna, ktorá Vám ukáže, aké príjemné môže byť potenie.  
 

Prítažlivosť sauny AURA spočíva v jej prívetivom interiéri a elegantnom lineárnom dizajne. Nepriame osvetlenie, teplé farby, povrchy príjemné na dotyk. To sú prvky, ktoré premieňajú priestor na stres pohlcujúci raj, v ktorom si môžete nerušene oddýchnuť. Mäkké tkaniny v podobe inovatívnych saunových podušiek a podložiek MOLLIS, vytvoria atmosféru pohodlnej obývacej izby.

         
    V saune AURA sa spája exkluzivita s domácou pohodou. Presklená čelná stena v kombinácii s levitujúcimi saunovými lavicami dodávajú saune potrebnú vzdušnosť. Prepracovaný vnútorný obklad z kanadského jedľovca a vkusné saunové doplnky dotvárajú exkluzívny a moderný vhľad. Sauna AURA je miesto, kde technológia splýva s prostredím. Dôkazom toho je saunová pec MAJUS, ktorá aj vďaka premyslenému systému cirkulácie vzduchu KLAFS CIRCOTHERM, dokáže ľahko vytvoriť ideálnu saunovú klímu.  
         
Predchadzajúci

Hore